Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck Europe - důraz na zdraví a kvalitu

 

Beck nádobí

Společnost Beck Europe nabízí na našem trhu sadu inteligentních hrnců a pánví, v nichž připravíte jídlo bez vody a tuku, zachováte v něm vitamíny, minerály a aromatické látky. Proto jsou hrnce společnosti Beck vhodné pro dietní stravu. Jejich propagátorem je i populární dietolog a trenér Vítek Chaloupka.

Hrnce od společnosti Beck Europe jsou z ušlechtilé nerezové oceli, můžete v nich péct, smažit i přismahnout, napařovat i dusit.

Genialita této sady hrnců a pánví spočívá v rychlém příjmu tepla a jeho dlouhé akumulaci. Třívrstvé termické dno s ochranou vedení tepla je vhodné pro všechny druhy varných desek: elektrické, plynové, sklokeramické i indukční. Díky silnému hliníkovému jádru jsou tyto hrnce obzvlášť energeticky úsporné a efektivní.

Design hrnců je také velmi sofistikovaný. Praktický ochranný okraj zabraňuje kapání tekutin z hrnce při přelévání a vylévání. Jednoduchý tvar hrnců zaručuje, že se při běžném užívání nezašpiní v žádných záhybech, protože prostě žádné záhyby nemají. Údržba hrnců je tudíž snadná a samozřejmě se dají mýt i v myčce. Zrcadlově lesklá politura na hrncích vydrží, jsou totiž nezničitelné, s doživotní zárukou.

Populární dietolog a trenér Vítek Chaloupka vaří v těchto hrncích především dělenou stravu. O dělené stravě říká: „Od doby, kdy se soustavněji a vlastně profesionálně věnuji výživě, se snažím vyvracet i častý omyl lidí, kteří tvrdí, že to, co je zdravé, není chutné. Nedám ani na výmluvy, že dodržovat zásady správné výživy není snadné pro ty, kdo mají náročné zaměstnání, tráví hodně času na služebních cestách, nemohou mít tzv. pravidelný režim… Za léta práce s lidmi, kteří se dobrovolně rozhodli změnit své stravovací návyky buď proto, že chtějí vypadat lépe, anebo proto, že mají nejrůznější zdravotní problémy, nepochybně vím, že správná výživa – v mé představě dělená strava – funguje jednoznačně u každého člověka.“
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one