Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck Europe - důraz na zdraví a kvalitu

 

Skalní pramen

Společnost Beck se kromě svých dalších aktivit zabývá i pronájmem automatů na vodu. Za měsíční pronájem takového automatu zajistí Beck International dovoz barelů s vodou a sanitaci zařízení zdarma. Protože automat umí vodu i ohřát až na 95 °C, můžete si u Beck International objednat k barelům a vodě i sáčkové čaje.

Automaty na vodu dodává Beck ve dvou provedeních: automat HCL68L a automat EV. Ten první je o něco sofistikovanější, dá se v něm regulovat teplota studené i teplé vody, na jeho digitálním displeji se dokonce dozvíte i přesný čas. Při uzavření smlouvy na 2 roky budete platit za jeho měsíční pronájem 339 Kč (bez DPH). Automat EV je jednodušší, studená voda se chladí vždy na 7 °C a teplá se ohřívá vždy na 95 °C a za jeho pronájem při uzavření smlouvy na 2 roky zaplatíte měsíčně 199 Kč (bez DPH).

Voda se dodává za 90 Kč v třígalonových (11,3 l) nebo za 140 Kč v pětigalonových (18,9 l) lahvích. Jedná se o stolní vodu Skalní pramen, jejíž původ je v jizerském turonu. Pramen vytéká z puklinového systému ze střednoturonských, jemnozrnných až středně zrnitých pískovců. Voda je tudíž bohatá na vápník, obsahuje také nezanedbatelné množství zdraví prospěšného hořčíku.

K automatům a vodě si můžete také pravidelně objednávat čaje Veselý šálek. Kazeta s šesti druhy čaje stojí 179 Kč.  Na odbyt jdou i čaje balené po druzích: Zelené pohlazení, Cejlonský černý čaj, Jahodové pokušení, Kouzelný les, Malinové snění, Indiánské léto a novinkou je mátový čaj, který chutná výborně i chlazený. Za jedno balení čaje zaplatíte 38 Kč. Na webových stránkách Beck se dozvíte o čaji více od odborníka na slovo vzatého, pana Milana Křivánka z Růžové čajovny.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one